Ağaoğlu Mobilya, site kullanıcılarının www.agaoglumobilya.com.tr sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler: ad soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresinden oluşmaktadır.

Ağaoğlu Mobilya, kullanıcılarının kişisel bilgilerini müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak maksadıyla kullanabilecektir.

Ağaoğlu Mobilya, kullanıcılarının kişisel bilgilerini özel ve gizli tutmayı, üçüncü bir kişinin öğrenmesini engellemek için gerekli tedbirleri almayı taahhüt etmektedir.

Ağaoğlu Mobilya'nın gerekli güvenlik önlemlerini almasına rağmen, www.agaoglumobilya.com.tr sitesine ve sisteme yapılan hacking vb saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi, üçüncü kişilerin eline geçmesi durumlarında, Ağaoğlu Mobilya'nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Ağaoğlu Mobilya, site kullanıcılarının bilgilerini, Cookie kullanarak elde edebilir. Ancak kullanıcılar dilediklerinde Cookie dosyasını engelleyebilecek şekilde tarayıcılarında gerekli ayarlamaları yapabilirler.

Ağaoğlu Mobilya, burada yayınlanan Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman www.agaoglumobilya.com.tr isimli sitesinde yayınlamak şartıyla tek taraflı olarak değiştirebilir. Ağaoğlu Mobilya'nın değişiklik yaptığı yeni Gizlilik Politikası hükümleri, www.agaoglumobilya.com.tr isimli sitesinde yayına verildiği tarihte yürürlülüğe girer.